Gerealiseerd: Patiowoning te Almelo — XLBO
3803
page-template-default,page,page-id-3803,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Patiowoning te Almelo

 

De opdrachtgevers waren ervaringsdeskundigen als het aankomt op huis bouwen, dus ze wisten precies wat ze wilden en waarom. De kinderen waren het huis uit, dus het moest een patiowoning worden met allemaal ruimtes voor hen zelf. Alleen de logeerkamers met een ‘Jack & Jill badkamer’ zou voor eventuele logees moeten worden meegenomen in het ontwerp. Verder wilden ze een ruime slaapkamer met badkamer en-suite, welke ook nog eens toegang moest bieden tot de patio waar de jacuzzi moest komen.

Het woongedeelte moest zich aan de achterzijde bevinden met toegang tot de patio en het overdekte terras aan de tuinkant. Aan de voorkant moest ruimte zijn voor een dubbele carport en het geheel moest een moderne uitstraling krijgen.

Zie hier het resultaat! Een ontwerp dat zeker gezien mag worden. De levensloopbestendige patiowoning ligt links op de kavel. Daardoor geniet men in de patio van extra tuin aan de rechterkant. De woning is compact en is voorzien van een betondak, waarop de PV-panelen en warmtepomp uit het zicht zijn geplaatst.

 

 

Rob & Nettie:

“Over goede smaak valt niet te twisten. Als je het hiermee eens bent, ben je bij Xander aan het juiste adres!”

foto’s: Om in te Lijsten (www.omintelijsten.com)